| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

29.05.2017

Каменица Саса – Превалец во бараж за втора лига

Екипата на Каменица Саса од „втора“ што се вели ќе се обиде да стигне до втората лига следната сезона

В недела на 4.јуни овој тим на стадионот во Кочани, Саса ќе игра бараж натпревар против екипата на Превалец од Велес и победникот од овој меч следната сезона ќе биде дел од втората лига Исток. Нема да има реванш, ќе се игра само еден натпревар.Датум: 29.05.2017, 17:08
Статијата е прочитана 6717 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense