| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

02.02.2017

Прво реми за „романтичарите“ во Анталија


По двете победи со Дњипро и Терек Грозни, Работнички денеска одигра 0:0 против унгарскиот МТК

Прво реми во својот трет меч во Анталија за тимот од Градски парк. Победничката серија на Работнички ја сопре МТК, прволигашки клуб од Унгарија, резултатот од денешниот дуел е 0:0.Датум: 02.02.2017, 14:59
Статијата е прочитана 1766 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense