| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.08.2017

Шкендија се прошета низ Милано (ФОТО)

Фудбалерите и тренерите на тетовци, напладне имаа куса прошетка низ улиците на Милано со цел да се релаксираат и ги видат сите убавини на овој град на модата

 Датум: 16.08.2017, 13:54
Статијата е прочитана 3521 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense