| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

26.01.2016

Работнички „летна“ за Анталија (ФОТО)

„Романтичарите“ попладнево од скопскиот аеродром се упатија кој турскиот туристичмки центар каде што ќе се подготвуваат до 6. февруари

Екипата на Работнички попладнево се упати кон Анталија каде што ќе ги продолжи подготовките за вториот дел од сезоната. „Романтичарите“ попладнево од скопскиот аеродром „летнаа“ кон Турција каде што ќе се задржат до 6. февруари. Работнички за противници на овие подготовки ќе ги има Дњипро од Украина, Терек Грозни, МТК, и најверојатно Олимпик Доњецк од Украина.

 



Датум: 26.01.2017, 16:50
Статијата е прочитана 1568 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense