| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

15.12.2017

Работнички се „ослободи“ од Погосјан

Ерменецот Вардан Погосјан не е повеќе фудбалер на клубот од Градски парк

Иако во минатиот летен преоден рок дојде како големо засилување, сепак Вардан Погосјан не ги оправда очекувањата во есенскиот дел. Одигра неколку мечеви но не успеа ниту еднаш да се запише во листата на стрелците. Токму затоа раководството на Работнички се раздели со Ерменецот.Датум: 15.12.2017, 10:21
Статијата е прочитана 1384 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense