| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.10.2017


Брдаревски со насмевка на рехабилитација

Повредата на задните лигаменти на коленото на левата нога, се уште му задава проблеми на Владица Брдаревски

Уште цел месец Вардар ќе мора без десниот бек Владица Брдаревски, кој по потреба играше и на левата страна. Повредата на задните лигаменти на коленото на левата нога, заработена на мечот со Зенит е од таква природа што Брдаревски ќе мора уште да биде под рехабилитација. Сепак тој и покрај евидентните проблеми останува насмеан.
Датум: 05.10.2017, 14:14
Статијата е прочитана 561 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense