| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.01.2018

(ФОТО) Насмевки во Шкендија

Фудбалерите на есенскиот првак со насмевки и во супер атмосфера ги одработуваат првите тренинзи со топка. Се е во функција на она што ја чека Шкендија во пролетниот дел, а тоа е задржување на првото место на табелатаДатум: 05.01.2018, 18:56
Статијата е прочитана 1528 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense