| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.01.2018

Работнички тргна силно во Анталија


*Утринава „романтичарите“ го одработија првиот тренинг во Анталија, тренерот Горан Станковски форсира жестоко темпо. Утре во 15 часот Работнички против Габала ќе го одигра и својот прв пријателски меч во Анталија.


 Датум: 23.01.2018, 10:46
Статијата е прочитана 479 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense