| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

26.02.2017

Ганиу кандидат за прв помошник на Ангеловски

Висар Ганиу и Милан Илиевски најверојатно ќе го пополнат стручниот штаб на нашата најдобра репрезентација

Висар Ганиу, екс тренерот на Шкупи е најсериозен кандидат за прв помошник на Игор Ангеловски во стручниот штаб на нашата најдобра репрезентација. Секако дека овој предлог мора прво да мине на УО на ФФМ, исто како и предлогот Милан Илиевски да биде втор помошник на Ангеловски.

 Датум: 26.02.2017, 16:51
Статијата е прочитана 3855 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense