| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.08.2017

Вардар полета кон историја, кон групна фаза од ЛЕ (ФОТО)

Во одлична атмосфера, со капитални 2:0 од првиот меч во Скопје, експедицијата на Вардар со чартер лет замина за Истанбул

Од градот на Босфорот утре очекуваме убави и радосни вести, очекуваме пласман во групната фаза од ЛЕ. Фенербахче е гигант, но Вардар оваа историска шанса мора да ја искористи
Датум: 23.08.2017, 08:24
Статијата е прочитана 1136 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense