| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

19.07.2017

(ВИДЕО) Шкендија пристигна во Хелсинки

Тетовските „црвено - црни“ пред нешто повеќе од еден час пристигнаа во Хелсинки каде утре со почеток во 18 часот ќе го одиграат реванш дуелот од 2.квалификациско коло во ЛЕ
Датум: 19.07.2017, 14:22
Статијата е прочитана 1485 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense