| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

02.10.2017

(ФОТО ВЕСТ) Радески, Несторовски, Зајков, Барди...

*Полека се комплетира нашата најдобра селекција во пресрет на стартот на подготовките, попладнево ќе го одржи првиот тренинг, за дуелите со Италија и Лихтенштајн
Датум: 02.10.2017, 16:08
Статијата е прочитана 1061 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense