| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

27.01.2018

(Фотовест) ФК Рига: Добредојде Седлоски!

Гоце Седлоски во новата сезона на Летонија ќе го предводи тимот на ФК Рига.Договорот Седлоски го потпиша на 1+1 година.Веднаш по потписот на соработката следуваше промоција. Летонскиот клуб му посака добредојде на македонскиот тренерДатум: 27.01.2018, 12:28
Статијата е прочитана 963 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense