| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

15.06.2017

Релаксирано со кафе и со „фудбалче“

Младата репрезентација има време и за малку одмор пред тестот против Шпанија

Македонската репрезентација до 21. година на помалку од два дена до историскиот прв дуел на европскиот шампионат против Шпанија во базата во градот Гдиња нормално се подготвува и го очекува големиот рпедизвик. Нашите млади репрезентативци се релаксираат со кафе и со партија „фудбалче“ помеѓу Бесир Демири и Мевљан Мурати

...а во слободно време #НапредМакедонија #U21EURO

A post shared by ФудбалскаФедерација-Македонија (@ffmacedonia) onДатум: 15.06.2017, 18:52
Статијата е прочитана 3923 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense