| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

20.09.2017

Академија слави второ место

Академија Пандев предмалку го порази Пелистер на домашен терен со 2:0, со головите на Балдовалиев и американецот Бовен

Струмичани заслужено слават, втори се на табелата и се вистински хит по шест кола во домашниот шампионатДатум: 20.09.2017, 18:22
Статијата е прочитана 2636 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense