| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

01.08.2017

„Црвено-црните“ тренираа на дождливиот „Паркен“ (ФОТО)

Вардар го одржа првиот тренинг пред мечот од квалификациите во ЛШ против Копенхаген по откажаната прес-конференција пред мечот

 Датум: 01.08.2017, 20:28
Статијата е прочитана 849 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense