| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

06.06.2017

Децата на А. Пандев - Постолов со шампионите на Европа (ФОТО)

Дечињата од фудбалската школа Академија Пандев - Постолов, кои беа први на еден турнир во градот Есен, заедно во истиот авион летаа за Скопје со шампионите на Европа, ракометарите на ЕвропаДатум: 06.06.2017, 13:38
Статијата е прочитана 11988 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense