| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

21.01.2017

Илиќ од денеска во Гандзасар

Филип Илиќ е пред трансфер во Ерменија. Поточно во тимот на Гандзасар

Младинскиот репрзентативец од денеска е во Ерменија каде што според најавите ќе потпише договор со во моментов петтопласираниот тим во ерменскиот шампионат. Илиќ досега беше дел од тимот на Металург.Датум: 21.01.2017, 20:22
Статијата е прочитана 3748 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense