| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

11.06.2017

Шкендија пристигна во Топлице и почна со тренинзи (ФОТО)

Од вчера тетовските фудбалери се во Словенија, во својата база Моравске топлице каде десет дена ќе се подготвуваат за квалификациите во Лигата на Европа
Датум: 11.06.2017, 12:37
Статијата е прочитана 2960 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense