| контакт | маркетинг
16.12.2017
Се е подготвено зимава, Шкупи да го добие толку посакуваниот спонзор кој клубот ќе го врати на шампионските патеки
16.12.2017
Подготовките веќе се презицирани, за Турција се заминува на 20. Јануари. Дел од сегашните играчи на Академија Пандев нема да патуваат, зошто им е кажано да си бараат нова средина
16.12.2017
Зимава кратовци ќе ја поминат во Турција
16.12.2017
Некогашниот голман на репрезентацијата на иста фотографија со Клосе, Кел, Метцелдер...
16.12.2017
Брегалница сака да го склопи некогашниот тим од „свои деца“ за напролет да биде уште посилна
16.12.2017
„Романтичарите“ и „Академците“ се засилуваат од редовите на Пелистер
16.12.2017
Фудбалските работници од Битола ќе се обеди9нат во име на клубот
16.12.2017
Како и секоја година и оваа „Македонски спорт“ спроведе анкета во која тренерите и капитените на прволигашите ги бираат најдобрите во есенскиот дел од сезоната 2017/18
15.12.2017
Станува збор за стоперот Арменд Тачи. Нема да биде изненадување ако Шкендија го договори во зимскиот преоден рок
15.12.2017
Проекциите велат дека на декемвриската листа Македонија ќе го задржи 76 место
15.12.2017
Македонските младински селекции со само една победа се враќаат од Кипар.
15.12.2017
До 11 февруари нашите тимови ќе може да купуваат фудбалери
НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense