| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

14.06.2017

Фљамуртари го промовираше Силјановски

„Секако дека сум среќен што ќе имам можност да работам со тренер како што е Шпетим Дуро“ изјави Силјановски

Горан Силјановски од денеска и официјално е нов фудбалер на Фљамуртари, тим од Албанија. Она што го најавувавме во неколку наврати денеска се оствари.
Раководството на Фљамуртари се пофали со својот нов фудбалер...
„Секако дека сум среќен што сум дел од овој тим и што ќе работам со тренер каков што е Шпетим Дуро“, истакна Силјановски.


 Датум: 14.06.2017, 15:23
Статијата е прочитана 2627 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense