| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

18.07.2018

Мечкаровски „главен“ на Вардар - Победа

Познати се судиите за 2. коло во елитната фудбалска лига на Македонија

ПЕЛИСТЕР - РАОТНИЧКИ: (МАРЈАН МАРКОСКИ)
ВАРДАР - ПОБЕДА: (ДИМИТАР МЕЧКАРОВСКИ)
ШКУПИ - ШКЕНДИЈА: (КРУМИСЛАВ ЃОРЃИЕВ)
А. ПАНДЕВ - СКОПЈЕ: (ЗОРАНЧО ТЕМЕЛКОВ)
РЕНОВА - СИЛЕКС: (МАРЈАН МЛАДЕНОВСКИ)Датум: 18.08.2017, 12:29
Статијата е прочитана 1083 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense