| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

18.04.2017

Тим на 27. коло според „Македонски спорт“

Суад Сахити е играчот на 27. коло во изборот на „Македонски спорт“. Фудбалерот на Работнички беше најдобар во убедливата победа од 3-1 над Брегалница. Сахити го постигна третиот гол за „романтичарите“.Датум: 18.04.2017, 10:20
Статијата е прочитана 1134 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.01.2018
22.01.2018
22.01.2018
22.01.2018
22.01.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense