| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.02.2017

Фотосесијата на Шкендија (ФОТО+ВИДЕО)

Денеска после тренингот фудбалерите и тренерите на Шкендија се фотографиираа за потребите на својот официјален клупски сајтДатум: 16.02.2017, 19:49
Статијата е прочитана 3276 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense