| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.08.2017

(ВИДЕО) Еве зошто Шкендија - Милан е спектакл

Излезено е ново видео во кое се говори за се она што е интересно и поврзано со вечерашниот дуел Шкендија - Милан


Филипо Гали, Ќатип Османи, Ферхан Хасани, навивачите на тетовци кои беа во Милано и други лица, говорат во видеото за двомечот меѓу Шкендија и Милан. Еве зошто вечерашниот меч е мега настан.Датум: 24.08.2017, 15:01
Статијата е прочитана 1601 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense