| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.05.2017

Локомотова повторно второлигаш

Екипата на Локомотива од Скопје е нов второлигаш откако го освои првото место во Tретата лига Север

Денеска и во пвпј регион се играше последното коло а за локосите клучен беше мечот и триумфот против тимот на Гоблен Јуниор изминатиот викендДатум: 24.05.2017, 19:32
Статијата е прочитана 5911 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense