| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

22.03.2017

„Романтичарот“ Рашо против Елмаз и Демир!

Дефанзивецот на Работнички во петок ќе игра за Црна Гора против нашата селекција до 21 година

Интересни дуел ќе има Момчило Рашо во петок во Скопје и тоа против своите клупски колеги од Работнички Елиф Елмаз и Бењамин Демир. Имено одличниот стопер ќе настапи за својата Црна Гора во пријателскиот меч со Македонија во петок за селекции до 21 година.Датум: 22.03.2017, 13:55
Статијата е прочитана 1919 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense