| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

08.06.2017

Исени и Кадриу пред преселба во Работнички

Бесар Исени и Флориан Кадриу се желба на тимот на Работнички и можно е овие двајца во моментов играчи на Шкупи да се преселат во Градски Парк

Според последните информации од таборот на Работнички, има интерес за двајца играчи на Шкупи, а Македонски Спорт дознава дека се работи токму за Исени и за Кадриу. Работнички вчера ја имаше прозивката за подготовките но поради големиот број на репрезентативци тренерот Виктор Треневски стартуваше со половичен состав.Датум: 08.06.2017, 16:05
Статијата е прочитана 3573 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense