| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.08.2017

Чеде се виде и со Панчев (ФОТО)

На последниот тренинг на Вардар пред дуелот со Фенербахче, кој го водеше Јаневски, присуствуваше и спортскиот директор на шампионот Дарко Панчев. И двајцата некогаш заедно играа во Вардар


 Датум: 16.08.2017, 21:57
Статијата е прочитана 2416 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense