| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

30.06.2017

Билет за Вардар - Малме ќе чини 500 денари

Мечот ќе се игра на 18 јули, а од Вардар информираат дека билетите ќе бидат пуштени во продажба од понеделник

За сите оние кои што сакаат да го гледаат натпреварот од ЛШ помеѓу Вардар и Малме кој што ќе се игра во Струмица, билетите ќе бидат пуштени во продажба од понеделник по цена од 500 денари.
Натпреварот официјално ќе се игра на 18 јули со почеток во 18 часот. Првиот меч е на 12 јули во 19 часот на „Шведбанк Арена“.Датум: 30.06.2017, 16:43
Статијата е прочитана 3613 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense