| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

29.06.2017

Хајдук и Динамо во битка за Елмас

Хрватските гиганти го посакуваат нашиот фудбалски бисер


Елиф Елмас е трансферна цел на Хајдук и Динамо. Ова го пишуваат медиумите во Хрватска кои потенцираат дека македонскиот фудбалски бисер би можел да потпише за еден од овие два клуба.Датум: 29.06.2017, 13:18
Статијата е прочитана 2570 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense