| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

11.07.2017

(ФОТОГАЛЕРИЈА) Вардарци се растрчаа на „Сведбанк“

Вардарци го одработија официјалниот тренинг на „Сведбанк“ стадионот во Малме, каде што утре ќе се игра натпреварот.


Стручниот штаб ги пробуваше последните тактички варијанти пред утрешниот меч против Малме кој почнува во 19 часот.


Последната подготовка беше од полесен карактер. Претходно тренерот Гоце Седлоски одржа прес конференција. Тоа беше втор тренинг на Вардар во Малме, откако вчера одработија еден на стариот стадион во овој град.Датум: 11.07.2017, 20:46
Статијата е прочитана 1789 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense