| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

26.01.2018


Тензии во Вардар - Хамбарѕумјан го напушти кампот


*Дознаваме дека десниот бек имал расправија со тренерот Јаневски на висок тон, по што се вратил во Скопје

Дали Хофанес Хамбарѕумјан е пред заминување од Вардар? Ако се знае што се случувало во кампот на шампионот во Анталија во последните два дена, тогаш неговото заминување е речиси сигурно. Имено репрезентативецот на Ерменија имал расправија со стратегот Чеде Јаневски по што му било кажано да си оди од кампот во Анталија од страна на шефот на струката. Популарниот Хоф од синоќа е во Скопје.Датум: 26.01.2018, 09:17
Статијата е прочитана 4483 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense