| контакт | маркетинг
ТЕНИС

15.02.2017

Бушар е ѕвезда на „Спортс илустрејтед“ (ФОТО-ГАЛЕРИЈА)

Канадската тениска ѕвезда Јуџини Бушар продолжува да ја бара формата со која беше сметана за следната најдобра нова тенисерка, но тоа не и пречи да го гради својот имиџ

Атрактивната Канаѓанка е дел од „Свимсуит“ изданието на „Спортс илустрејтед“, на кое покажа дека нејзиниот изглед е еден адут на кој може да заработи милиони.


 Датум: 15.02.2017, 19:41
Статијата е прочитана 1816 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense