| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

19.09.2017

Тренер на колото: Слатката одмазда на Калц

*Љупчо Марковски ги предводеше „пиратите“ против Вардар и дојде до сензационално реми, против клубот од кого пред извесно време доби отказ


 Датум: 19.09.2017, 10:45
Статијата е прочитана 2183 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense