| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

09.09.2017

Леванте без Барди до бод на „Сантијаго Бернабе“...

Енис Барди ги преседе на клупата сите 90 минута на гостувањето кај Реал Мадрид, во меч на кој Леванте дојде до сензационални 1:1

Штета, и покрај големата желба Енис Барди не доби минутажа за Леванте на славниот стадион „Сантијаго Бернабе“ , во меч во кој неговиот тим одигра сензационални 1:1 на гостувањето кај најдобриот клуб во Европа. Барди беше најавуван како стартер но тренерот Муњиз не му даде шанса на мечот со Реал Мадрид.Датум: 09.09.2017, 16:47
Статијата е прочитана 653 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense