| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

22.07.2017

(ФОТО) Тетово го славеше евро успехот на Шкендија

Синоќа во организација на Општината и навивачката група „Балисти“, на тетовскиот плоштад беа пречекани фудбалерите на Шкендија по што следуваше заедничка прослава на пласманот во 3.квалификациско коло во ЛЕДатум: 22.07.2017, 15:31
Статијата е прочитана 5914 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense