| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

15.08.2017

Шкендија во Милано ја чекаше клупскиот автобус (ФОТО)

Експедицијата на тетовци пред малку пристигна во Милано, каде ја чекаше клупскиот автобус

Во брифингот со новинарите тренерот Ќатип Османи истакна:„Без разлика што играме против таков тим како што е Милан, ние ќе ја играме нашата игра и да се покаже во светло изание против италијанскиот тим“.

 Датум: 15.08.2017, 17:12
Статијата е прочитана 5710 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense