| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

27.01.2017

Андонова пред потпис со Пари Сен Жермен

Нашата најдобра фудбалерка се сели во Франција


Трансфер бомба во женскиот фудбал. Наташа Андонова прави трансфер во, ни помалку ни повеќе туку во Пари Сен Жермен. Гигантот од Париз посакува во тековниот зимски преоден рок да ја ангажира нашата најдобра фудбалерка и актуелен член на Розенгард, тим од Шведска. Овој трансфер се најавува извесно време но сега е поблиску до реализација, така барем велат нашите информации.Датум: 27.01.2017, 18:49
Статијата е прочитана 4614 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense