| контакт | маркетинг
21.09.2017
Македонскиот репрезентативец Енис Барди продолжува со одличната игра во Ла лига, откако беше стрелец на третиот гол за Леванте во 3:0 победата над Реал Сосиедад, еден од противниците на Вардар во Лигата на Европа
21.09.2017
Дисцплинската Комисија на ФФМ со одлука фудбалерите на Работнички и Вардар да се „ладат“ на по два натпревари
21.09.2017
Победа и досеганшниот нејзин тренер Зоран Штерјовски се разделија. За ден-два прилепчани ќе имаат нов тренер.
21.09.2017

*На заедничкиот состанок меѓу АМС, раководството на Арената, ФФМ и Вардар и Работнички, решено е цените на услугите за „Филип Втори“ да се вратат на старо
21.09.2017
Минат е рокот за регистрирање на играчи во првенството на Турција, па затоа Елиф Елмас за Фенербахче до јануари може да игра само за младинците
21.09.2017
Душан Савиќ, екс репрезентативецот на Македонија, веќе подолго време настапува во шампионатот на Казахстан
НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.09.2017
21.09.2017
21.09.2017
21.09.2017
21.09.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense