| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

30.01.2017

Aлиоски и официјално во тимот на 2016 година (ФОТО)

Големо признание за нашиот репрезентативецкој се најде во идеалниот тим во најсилната швајцарска лига

Езџан Алиоски се најде во идеалниот тим за 2016 година во најсилната швајцарска лига. Нашиот репрезентативец вечерва присуствуваше во Луцерн каде што се одржа и оваа свечена церемонија каде присуствуваа најпознатите фудбалери и тренери од оваа држава.Датум: 30.01.2017, 23:14
Статијата е прочитана 1812 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense