| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.05.2017

Тим на 31. коло според „Македонски спорт“

Мирослав Станиќ е играчот на 31. коло во изборот на „Македонски спорт“. Фудбалерот на Победа беше стрелец во големиот триумф над Шкендија на домашен терен (1-0).
Датум: 05.05.2017, 10:47
Статијата е прочитана 1636 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense