| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

26.03.2017

(ФОТО-ВЕСТ) Виктор бил и добар судија!


Покрај тоа е што е квалитетен тренер, Виктор Треневски бил и добар фудбалски судија.

Ова го искоментирале играчите на Работнички по меѓусебниот дуел завчера на првиот тим со младинскиот состав. Имено, стратегот Треневски место да ја гледа средбата на двете свои екипи, решил да ја дели правдата. И отсудил без ниту една грешка.Датум: 26.03.2017, 10:37
Статијата е прочитана 2207 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense