| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

21.02.2017

Тим на 19. коло според „Македонски спорт“

Хуан Фелипе е играчот на 19. коло во изборот на „Македонски спорт“. Фудбалерот на Вардар постигна евро-гол во триумфот над Шкупи од 3-0 во првиот меч од пролетниот дел од сезоната.Датум: 21.02.2017, 10:57
Статијата е прочитана 2639 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense