| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

14.03.2017

Тим на 22. коло според „Македонски спорт“

Елиф Елмаз од Работнички е играчот на 22. коло во изборот на „Македонски спорт“. Фудбалерот на „романтичарите“ постигна евро-гол за победа на дуелот со Пелистер од 1:0.Датум: 14.03.2017, 10:10
Статијата е прочитана 2960 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense