| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.03.2017

Одработен тренингот на „Рајнпарк“... (ФОТО)

Предмалку заврши официјалниот тренинг на нашата најдобра репрезентација на теренот на „Рајнпарк“ стадионот каде што утре против Лихтенштајн одиме на победа

Горан Пандев и неговите репрезентативни колеги го одработија тренингот на „Рајнпарк“ стадионот во Вадуц. Во една релаксирана атмосфера, четата на селекторот Игор Ангеловски имаше можност да се запознае со условите кои ги нуди овој стадион. На фотографиите се гледа дека има доста смеење, да се надеваме дека така ќе биде и утре вечер.

 Датум: 23.03.2017, 19:34
Статијата е прочитана 2022 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense