| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

30.01.2017

Томас им покажа како треба... (ВИДЕО)

Кога освен Буба Хасани никој друг не можеше од слободен удар да ја погоди мрежата, дојде Брдариќ и од прва, со помош на дирекот постигна гол

И покрај поразите атмосферата во таборот на Шкендија е одлична. Тоа најубаво се гледа од видеото направено на вчерашниот тренинг во Анталија, на кој се вежбаше изведување на слободни удари. Па така кога освен Буба Хасани, никој друг не можеше да ја затресе мрежата, дојде Томас Брдариќ и од прва, со помош на дирекот го погоди голот. Сепак на тоа имаше реакција на Бесарт Ибраими, додека Меџедовиќ и Челиковиќ се уште шутираа и шутираа.Датум: 30.01.2017, 20:55
Статијата е прочитана 6173 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense