| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

27.09.2017

Битка без победник на Чаир (ФОТО)Шкупи и Пелистер одиграа нерешено на мечот кој имаше интензитет, имаше голови, голема борба. На крајот и двете екипи мораа да се задоволат со по еден бод

 Датум: 27.09.2017, 18:36
Статијата е прочитана 586 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense