| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.04.2017

како Андонова го однесе ПСЖ во Куп финалето на Франција (ВИДЕО)


Наташа Андонова постигна два гола за ПСЖ во 1/2 финалниот дуел со Сент Етјен кој заврши со резултат од 4:1


Блесок на Наташа Андонова вчера на „Велигден“. Нашата најдобра фудбалерка постигна два гола во триумфот на ПСЖ на Сент Етјен од 4:1 и директно е заслужна што нејзиниот тим се пласира во големото финале во Купот на Франција.


Paris-ASSE (Féminine) : Le résumé by PSG

Датум: 17.04.2017, 18:28
Статијата е прочитана 2280 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense