| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.03.2017

Пандев се жали на повреда

На 15. минути пред стартот на натпреварот со Лихтенштај, капитенот на македонската репрезентација, Горан Пандев се пожали на повреда на десниот бутен мускул. Во моментов лекарскиот тим обидува да го оспособи.Датум: 24.03.2017, 20:31
Статијата е прочитана 1226 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense